Grupės sudėtis
ikona eu
Close button
Prekybos tinklas

Wielton Produkte Service Kontakt

Wielton Lietuva

Plačios panaudojimo galimybės

Wielton S.A. Priklauso trims didžiausiems puspriekabių, priekabų ir automobilių korpusų Europoje gamintojams, o taip pat yra tarp dešimt didžiausių gamintojų toje srityje.

Tvirtas pagrindas leido mums drąsiai žengti į užsienio rinkas. Šiandien mes konkuruojame su tarptautiniais žaidėjais kokybe ir produktų asortimentu.

„Wielton“ grupės misija yra sukurti ir pristatyti geriausius transporto sprendimus verslui. Mūsų veikla grindžiama keturiomis pagrindinėmis vertybėmis, kurios apima: žmones, iniciatyvumą, kokybę ir saugumą.
Suprantame, kad žmonės yra svarbiausias įmonės kapitalas ir gėris. Kiekvienas mūsų darbuotojas tai svarbi grandis kuriant įmonės vertę, o jo darbas yra labai vertinamas. Mums ne mažiau svarbu aktyviai ieškoti sprendimų. Įvesdami modernius sprendimus, mes įgyjame nepriklausomybę, kurios dėka ieškome naujų plėtros galimybių. Mums taip pat labai svarbus yra rūpinimasis kiekvieno proceso kokybe. Įvedame geriausius sprendimus visuose įmonės skyriuose. Norime būti pavyzdžiu taikant efektyviausius organizacinius ir technologinius procesus. Formuodami savo pasiūlymą, darbo aplinką ir procesus, mes taip pat rūpinamės klientų ir darbuotojų saugumu bei įmonės plėtra.

Norime būti geriausi savo pramonėje ir nuolat didinti mūsų produktų dalį rinkoje. Stengiamės būti visur, kur galime pasiekti mūsų klientus. Plataus pardavimų tinklo dėka mūsų gaminiai parduodami 35 šalyse Europoje, Azijoje ir Afrikoje. Į kelius išvažiavo jau daugiau nei 75 000 puspriekabių ir priekabų su „Wielton“ logotipu. Mūsų klientais tapo transporto, statybos, gamybos, platinimo ir žemės ūkio įmonės. Šiuolaikiniai sprendimai ir veikimo dinamika – mūsų veiklos leitmotyvai.
Jau daugelį metų kuriame savo technologinę idėją. Visoje „Wielton“ grupėje dirba virš 3000 darbuotojų, įskaitant 300 inžinierių ir konstruktorių, kurie rūpinasi gamybos proceso optimizavimu ir technologinių naujovių diegimu.

Wielton skaičiais

0
galimų gaminių konfigūracijų
0 inžinierių
0 „Wielton“ grupėje dirbančių žmonių skaičius
0 produktų grupių

Grupės struktūra

Veikiam remdamiesi tvirtais vietiniais prekės ženklais

Grupės struktūra

Veikiam remdamiesi tvirtais vietiniais prekės ženklais
Wielton

Lenkija

Wielton tai naujoviškų technologijų priekabų srityje įvedimo kūrėjas. Ši grupė nuo daugelio metų plečia savo technologinę mintį, didina gamybos procesą.

Daugiau informacijos
Fruehauf

Prancūzija

Fruehauf tai pirmaujantis puspriekabių ir sunkvežimių pagrindinis gamintojas. Įmonė turi 44% ekvivalentą pagrindiniame puspriekabių Prancūzijoje rinkoje. Per metus yra gaminama virš 4000 puspriekabių.

Daugiau informacijos
Viberti

Italija

1922 metais įmonė Viberti buvo įkurta Turine. Per daugelį metų sukūrė savo reputaciją dėl išskirtinai plataus transporto priemonių asortimento. Viberti 1995 metais buvo pirma įmone, kuri gavo ISO 9001 sertifikatą.

Daugiau informacijos
Cardi

Italija

Cardi įmonė buvo įkurta 1919 metais Veronoje. Nuo pat pradžių įmonė pasižymėjo specialių gaminių kūryboje, aukšta pagamintų transporto priemonių kokybės lygiu ir gamybos linijų specifiniams poreikiams pritaikymu.

Daugiau informacijos
Wielton Agro

Lenkija

Wielton Agro prekybos ženklas yra žemės ūkio mašinų gamintojas, kuris įsikūrė 2009 metais, kaipo Wielton grupės kapitalo dalis. Savo pasiūloje turi šešias produktų grupes, prieinamas įvairiose konfigūracijose.

Daugiau informacijos
Langendorf

Deutschland

Langendorf ist ein Familienunternehmen mit einer über 125-jährigen Erfahrung. Die Marke gehört zu den führenden europäischen Fahrzeugherstellern und bietet an großes Angebot an Produkten. Das Motto von Langendorf lautet „High tech on wheels” – „High-Tech-Lösungen auf Rädern“.

Daugiau informacijos
Lawrence David

Didžioji Britanija

„Lawrence David“ yra daugiau nei 45 metų istoriją turinti įmonė, veikianti stabilioje Didžiosios Britanijos rinkoje, kurios bendras potencialas siekia apie 23 000 transporto priemonių per metus, kur indėlis siekia 9,9%. Bendrovės portfelyje, be kitų, yra puspriekabės, sunkvežimių kėbulai, taip pat last mile sprendimai, kurie šiuo metu sudaro apie 13 proc. savo produktų portfelį.

Mūsų istorija

Stebėkite Wielton prekės ženklo plėtrą
1996
1998-1999
2000
2003-2004
2006
2007
2008
2009
2015
2016
2017

Wielton Youtube

Susipažinkite su mūsų verslo tinklu

Suraskite atstovą ir paklauskite apie pritaikytą prie individualių poreikių pasiūlymą