Privatumo politika

Kas esame

Mūsų svetainės adresas yra: https://wielton.lt.

Kokius asmens duomenis renkame ir kodėl juos renkame

Komentarai

Kai svetainės lankytojas palieka komentarą, mes renkame komentavimo formoje matomus duomenis, taip pat lankytojo IP adresą ir jo naršyklės parašą, kaip šlamšto aptikimo pagalba.

Anonimizuota simbolių eilutė, sukurta iš jūsų el. pašto adreso (vadinamasis hash), gali būti pateikta „Gravatar“ paslaugai, kad būtų galima patikrinti, ar ją naudojate. „Gravatar“ paslaugos privatumo politiką galite rasti čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio paveikslėlis yra viešai matomas prie jūsų komentaro.

Žiniasklaida

Jei esate registruotas vartotojas ir įkeliate paveikslėlius į svetainę, turėtumėte vengti įkelti paveikslėlius su EXIF vietos žymomis. Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti visus buvimo vietos duomenis iš svetainėje esančių paveikslėlių.

Kontaktinė forma

Slapukai

Jei paliksite mūsų svetainėje komentarą, galėsite pasirinkti galimybę išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainės adresą slapukuose, kurių dėka, rašant sekančius komentarus, aukščiau pateikta informacija bus jau užpildyta. Šie slapukai nustoja galioti po metų.

Jei lankysitės prisijungimo puslapyje, sukursime laikiną slapuką, kad patikrintume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra jokių asmens duomenų ir jis bus pašalintas uždarius naršyklę.

Prisijungimo metu sukuriame papildomus kelis slapukus, reikalingus jūsų prisijungimo informacijai ir pasirinktoms ekrano parinktims išsaugoti. Prisijungimo slapukai nustoja galioti po dviejų dienų, o ekrano parinkčių slapukai – po metų. Jei pažymėsite parinktį „Prisiminti mane“, prisijungimas nustos galioti po dviejų savaičių. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus ištrinti.

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra jokių asmens duomenų, jis tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio ID. Nustoja galioti po 1 dienos.

Įterptas turinys iš kitų svetainių

Šios svetainės straipsniuose gali būti įterptas turinys (pvz., vaizdo įrašai, paveikslėliai, straipsniai ir kt.). Įterptasis turinys iš kitų svetainių elgiasi lygiai taip pat, lyg lankytojas lankytųsi tiesiogiai tam tikroje svetainėje.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomas trečiųjų šalių stebėjimo priemones ir stebėti jūsų sąveiką su įterptuoju turiniu, įskaitant sąveikos su įterptąja medžiaga stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės.

Statistikos analizė

Su kuo mes dalijamės duomenimis

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Jei paliksite komentarą, jo turinys ir metaduomenys bus saugomi neribotą laiką. To dėka mes galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti sekančius komentarus, kiekvieną kartą nesiunčiant jų moderuoti.

Vartotojų, užsiregistravusių mūsų svetainėje atveju (jei tokių yra), mes taip pat saugome profilyje įrašytą asmeninę informaciją. Kiekvienas vartotojas gali bet kada peržiūrėti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus savo vartotojo vardą, kurio pakeisti negalima). Svetainės administratoriai taip pat gali peržiūrėti ir modifikuoti šią informaciją.

Kokias turite teises į savo duomenis

Jei turite vartotojo paskyrą arba pridėjote komentarų šioje svetainėje, galite pareikalauti pateikti failą su eksportuotu mūsų turimų jūsų asmens duomenų rinkiniu, įskaitant visus jūsų pateiktus duomenis. Taip pat galite pareikalauti, kad visi jūsų asmens duomenis, kuriuos turime, būtų pašalinti. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Kur siunčiame duomenis

Lankytojų komentarus galima patikrinti naudojant automatinę šlamšto aptikimo paslaugą.

Jūsų kontaktiniai duomenys

Papildoma informacija

Kaip mes saugome Jūsų duomenis?

Kokias procedūras taikome duomenų privatumo pažeidimo atveju

Iš kokių trečiųjų šalių gauname duomenis

Kokį automatinį sprendimų priėmimą vykdome ir (arba) kuriame profiliavimą naudodami vartotojo duomenis

Pramonės reguliavimo reikalavimai susiję su informacijos atskleidimu